به فرزندم دروغ نگوئید...بگذارید قلب کوچکش ترک بردارد

دستنوشته سردار نبوی؛ طراح عملیات لشگر 25کربلا از منطقه هورالعظیم:

به فرزندم دروغ نگوئید...بگذارید قلب کوچکش ترک بردارد

  بگویید موشک های دشمن انگشتان پدرت را در سومار، دست های پدرت را در میمک، پاهای پدرت را در موسیان، سینه پدرت را در شلمچه، چشمان پدرت را در هویزه، حنجره پدرت را در بلندی های بزرگ مریوان و خون پدرت را در رودخانه اروند و قلب پدرت را درخونین شهر، فاو و جزایر مجنون کنار هزاران همسنگر دیگر پرپر کرده اند،اما ایمان پدرت درتمام جبهه های جنگ میجنگد.

 

 

به فرزندم دروغ نگویید، نگویید من به سفر رفته ام. نگویید از سفر باز خواهم گشت. نگویید زیباترین هدیه را برایش خواهم آورد به فرزندم واقعیت را بگویید. بگویید برای آزادی تو هزاران خمپاره دشمن سینه پدرت را نشانه رفته اند. بگویید خون پدرت بر تمام مرزهای غرب و جنوب کشور اسلامی پوشانده شده است.

 

 

بگویید موشک های دشمن انگشتان پدرت را در سومار، دست های پدرت را در میمک، پاهای پدرت را در موسیان، سینه پدرت را در شلمچه، چشمان پدرت را در هویزه، حنجره پدرت را در بلندی های بزرگ مریوان و خون پدرت را در رودخانه اروند و قلب پدرت را در خونین شهر، فاو و جزایر مجنون کنار هزاران همسنگر دیگر پرپر کرده اند. اما ایمان پدرت در تمام جبهه های جنگ می جنگد. به فرزندم واقعیت را بگویید. بگذارید قلب کوچک فرزندم ترک بردارد و نفرت همیشه ای از استعمار در آن ریشه بدواند. بگذارید فرزندم بداند چرا عکس پدرش را بزرگ کرده اند. چرا مادرش دیگر نخواهد خندید، چرا گونه های مادربزرگ همیشه خیس است. چرا پدربزرگش عصا به دست گرفته است چرا عموهایش بیش از پیش او را دوست دارند و چرا پدرش به خانه برنمی گردد. بگذارید فرزندم به جای توپ بازی، بازی با نارنجک را بیاموزد. ‏

 

 

به جای ترانه فریاد را بیاموزد و به جای جغرافیا، تاریخ جهانخوارن را بیاموزد. هر روز فانسقه پدرش را ببندد هر روز پوتین پدرش را امتحان کند، هر روز اسلحه پدرش را روغن کاری بکند، هر روز با قمقمه پدرش آب بخورد.

به فرزندم دروغ نگویید نمی خواهم آزادی فرزندم نیرنگ جهانخواران باشد. به فرزندم واقعیت را بگویید. می خواهم فرزندم دشمن را بشناسد، استعمار را بشناسد. به فرزندم بگویید من شهید شدم. شهیدان زنده اند الله اکبر... به خون غلتیده اند الله اکبر. بگذارید فرزندم تنها به دریای خون شهیدان هویزه بیاندیشد. بگذارید فرزندم عماری باشد یاسر را. سربازی باشد رهبر را، بگذارید، بگذارید، بگذارید...

                                                                             64/7/23-منطقه هورالعظیم

                                                                              سیدمنصور نبوی

/ 1 نظر / 35 بازدید

ان شاء ا...